НАУКОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

Історія створення

Згідно зі спільним рішенням Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика з 01.07.2011 р. на базі Київської міської клінічної лікарні №1 відкритий Київський міський лікувальний навчально-впроваджувальний центр електрозварювальної хірургії та новітніх хірургічних технологій (Центр).

Первинними завданнями Центру визначені підготовка лікарів для роботи з застосуванням електрозварювальної хірургії, покращення цим якості лікування хворих, розробка методології застосування технології електрозварювання біологічних тканин у різних галузях хірургії, популяризація передових методів надання хірургічної допомоги.

Працівники Центру з 2003 року спільно з Інститутом електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України забезпечують розробку та впровадження в практику новітнього хірургічного високочастотного електрозварювального обладнання та інструменту, способів їх застосування.

З 2000 р. отриманий дозвіл Міністерства охорони здоров'я України до використання технології в клінічній практиці. В 2004 р. розробників технології відзначено Державною премією України в галузі науки та техніки.

З 1995 р. по 2007 р. створено 5 модифікацій електрозварювального джерела живлення першого покоління – ЕК 300 М1. З 2009 р. по 2012 р. створено 4 модифікації джерела живлення другого покоління – ЕКВЗ 300 «Патонмед», яке працює на іншій робочій частоті, відповідній до міжнародних електрохірургічних стандартів. Організоване серійне виробництво обладнання на базі Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона.

            Високу якість роботи електрозварювального обладнання і його постійне вдосконалення забезпечує тісна співпраця Центру з відділом електрозварювання та споріднених технологій в медицині Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона Національної академії медичних наук України (керівник відділу - доктор технічних наук Г.С.Маринський).

            Навчальну та наукову діяльність Центр здійснює спільно з Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, закладами НАН та НАМН України.

В Центрі проводяться клінічна апробація та впровадження в практику хірургічної діяльності нових апаратів та інструментів, засобів медичного призначення, перш за все для високочастотної електрозварювальної хірургії, а також нових способів виконання оперативних втручань.

            Глибоке вивчення процесів, які відбуваються в живій тканині під впливом електрозварювання, відкрило новий напрям матеріалознавства, та визначає впевненість хірургів Центру у ефективності клінічного застосування технології, що впроваджене у розробках, результати яких регулярно висвітлюються на наукових конференціях та в публікаціях.

            На сьогодні Центр працює в складі Київської міської клінічної лікарні №1 як багатопрофільний високоспеціалізований лікувальний підрозділ експертного рівня, де з застосуванням електрозварювання здійснюються високо ефективні оперативні втручання, надто при складних та деяких поширених формах захворювання.

 JLIB_HTML_CLOAKING

 +38(067)693-39-90

Контакти

02091

м. Київ

вул. Харківське шосе. б.121 9 поверх

Карта

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…