НАУКОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

Список Потреб

Шановні добродії!

 

Наш Центр створений як підрозділ лікарні, існує в межах комунального фінансування. Потреби Центру додатково підтримують наші небайдужі прихильники, включаючи самих працівників. При продовжуємо покращувати умови перебування та оснащення Центру.

Передані Вами кошти, фінансові інструменти, матеріальні цінності та предмети, ліки, обладнання, благодійна допомога та інше – все буде використане за призначенням, на допомогу хворим, на користь та розвиток Центру, виконання Місії Центру.

Нічого не буде використане з метою покращення власного матеріального становища персоналу чи інших осіб, якщо на це не буде прямої вказівки Дарувальника.

Підтверджуємо, що дотримуватимемось припису надавача допомоги, якщо він не містить безпосередніх ознак дискримінації.

Гарантуємо, що наші партнери не матимуть іншої мети, аніж зазначеної в цій Декларації.

Зобов’язуємось надати звіт про отримання, розміщення та використання допомоги, особу Дарувальника в узгоджений Центром з Дарувальником спосіб, включно на сайті Центру.

Зобов’язуємось повідомити Дарувальника, якщо допомога не була здійснена анонімно, про складнощі, які виникають з наданою допомогою, чи її (не-) відповідності Місії та завданням Центру.

 

З повагою

 

 

Керівник Центру

д.мед.н., Заслужений лікар України                          С.Є. Подпрятов

 

 JLIB_HTML_CLOAKING

 +38(067)693-39-90

Контакти

02091

м. Київ

вул. Харківське шосе. б.121 9 поверх

Карта

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…